Loading...
مشاوره، طراحی، ساخت و نظارت اتاق تمیز در کارخانجات دارویی، ملزومات دارویی، تجهیزات پزشکی و بهداشتی

معایب استفاده از هارد های مخصوص کامپیوتر در سیستم های نظارت تصویری

معایب استفاده از هارد های مخصوص کامپیوتر در سیستم های نظارت تصویری

پایداری و ثبات :

هارد کامپیوتر به گونه ای طراحی شده است که بتواند ۵ روز و در هرروز ۸ ساعت کار کند.
طراحی هارد های مخصوص استفاده در سیستم های دوربین مدار بسته به گونه ای است که عملکرد دستگاه را به حالت بی وقفه ارتقاء داده و این هارد می تواند ۷ روز هفته به صورت ۲۴ ساعته کار کند. سیستم های نظارتی برای عملکرد بی وقفه به هاردی نیاز دارد که در برابر گرما پایدارتر است و عملکرد بهتری دارد.

مصرف برق:

مصرف برق در سیستم نظارتی بسیار حائز اهمیت است به خصوص وقتی دستگاه NVR و یا DVR حامل چندین هارد باشد. جریان برق مورد نیاز برای شروع به کار هارد کامپیوتری ۳ الی ۸ آمپر است، در حالیکه میزان مورد نیاز برای هارد نظارتی حدودا ۲ آمپر می باشد. هارد کامپیوتر موجب جریان کشی بیش از حد از دستگاه شده و ممکن است به برد دستگاه آسیب جدی وارد سازد.


 
عملکرد خواندن ، نوشتن :

پردازش اطلاعات در سیستم های دوربین مدار بسته به صورت بی وقفه و دائمی صورت می گیرد، برای وقوع این امر هارد باید بتواند بین خواندن و نوشتن متناوبا عمل کند. هاردهای مخصوص جهت استفاده در سیستم های دوربین مدار بسته به گونه ای طراحی شده است که می تواند در حالت “بدون وقفه” کار کند، ولی هاردهای مخصوص کامپیوتر دارای محدودیت زمانی در جهت استفاده مداوم بوده و در صورتی که به صورت بی وقفه از ان استفاده شود ممکن است دچار مشکل شده و به دستگاه نیز آسیب وارد سازد.

نظرات