Loading...
مشاوره، طراحی، ساخت و نظارت اتاق تمیز در کارخانجات دارویی، ملزومات دارویی، تجهیزات پزشکی و بهداشتی

انواع کابل کواکسیال مورد استفاده در سیستم های مدار بسته

انواع کابل کواکسیال مورد استفاده در سیستم های مدار بسته

انواع کابل کواکسیال مورد استفاده در سیستم های مدار بسته

کابل کواکسیال RG59
کابل کواکسیال RG58
کواکسیال RG6
کواکسیال RG11


کابل های کواکسیال RG59 :
کابل های کواکسیال RG59 از مغزی مفتولی و شیلد تشکیل شده اند و در متراژ های نسبتا کمتری قابل استفاده بوده و مناسب ترین متراژ حداکثر کابل کشی تا ۳۰۰متر می باشد. در صورت استفاده بیش از این متراژ اساسا با افت سیگنال در انتقال تصویر از دوربین ها به دستگاه DVR مواجه شده که باعث ایجاد نویز و افت کیفیت تصاویر دوربین های مدار بسته می شود.


کابل های کواکسیال RG58 :
کابل های کواکسیال RG58 از مغزی چند رشته و شیلد تشکیل شده و کارکرد مشابهی با کابل های کواکسیال RG59 دارند اما فقط به علت چند رشته بودن مغزی کابل دارای قابلیت انعطاف پذیری بیشتری بوده و اغلب برای نصب دوربین مدار بسته در کابین آسانسورها که همواره در حرکتند کاربرد دارد زیرا اگر در این موارد از کابل های RG59 که دارای مغزی مفتولی است استفاده گردد ممکن است که مرور زمان و حرکت کابل رها شده ای که برای حرکت همزمان با کابین آسانسور کشیده شده، دچار قطعی کابل و شکست مغزی کواکسیال گردد.


کابل های کواکسیال RG6 :
کابل های کواکسیال RG6 برای مسافت های تا ۵۰۰ متر ساخته شده و بدون هیچ مشکل و افت سیگنالی می تواند انتقال سیگنال از دوربین مدار بسته تا دستگاه DVR را انجام دهد در واقع برای مسافت های بالای ۳۰۰ متر مطلوبتر آن است که از کابل های کواکسیال RG6 در پروژه ها استفاده شود.

کابل های کواکسیال RG11 :
کابل های کواکسیال RG11 از کابل های ذکر شده قوی تر بوده و برای متراژ هایی مابین ۸۰۰ تا ۹۰۰ متر مناسب بوده و می تواند تصاویر دوربین مدار بسته را تا این فواصل بدون افت ارسال نماید استفاده از این کابل ها عموما در کارخانه ها و یا سوله های بزرگ رایج می باشد.

نظرات